WEG прагне створити якісні продукти та ефективні рішення. Для цього необхідні постійні інвестиції в інновації та командна робота. Допомагати людям досягати своїх цілей, живучи цінностями компанії, є пристрастю, яку поділяють усі в WEG.

Місія

Постійне та стійке зростання при збереженні простоти.

WEG хоче продовжувати швидко рости сталим способом. Мета – зберегти просту структуру бізнесу, забезпечуючи гнучкість для наших дій. Ми хочемо запропонувати найкраще з обох світів: потужність глобальної компанії та наявність, коли це необхідно.

Бачення

Будьте світовим орієнтиром для електричних машин з широким асортиментом лінійки продуктів, пропонуючи повноцінні та ефективні рішення.

Це наш напрямок: бути визнаним у всьому світі як орієнтир бренду для електричних машин. Ми досягнемо цього, пропонуючи ефективні, повноцінні рішення та будуючи міцні стосунки з нашими клієнтами.

 

Цінності

Людська компанія, командна робота, ефективність, гнучкість, інновації та лідерство. Дізнайтеся більше про значення WEG нижче.

Компанія людей

Ми цінуємо кожен окремий внесок у наш успіх і мотивуємо людей за допомогою доброчесності, етики та постійної підтримки особистого розвитку.

У 2018 році ми мали понад 150 тис. Участі у навчальних курсах та стипендіях, пропонованих компанією, генеруючи понад 2,6 мільйона годин навчання.

Командна робота

Працюючи в команді, ми збираємо найкращі знання, інтелект та вміння, щоб постійно вдосконалювати свою роботу та приносити користь нашим клієнтам.

У WEG замовник також є частиною команди. Працюючи разом, ми можемо розробити найкращі рішення.

Ефективність

Кожен день ми працюємо над тим, щоб покращити справи. Всі продукти, процеси та розробки визначаються прагненням підвищити ефективність.

У WEG існує багато підходів до ефективності. Будь то економія енергії, щоб зменшити витрати або збільшити продуктивність, ми працюємо для задоволення потреб наших клієнтів.

Гнучкість

Ми завжди розроблятимемо нові ефективні способи реагування на мінливі потреби замовника.

Історія нашої компанії навчила нас вирішувати виклики. Сьогодні ми контролюємо весь наш виробничий процес. Те, що почалося як необхідність, стало повним оволодінням технологією будівництва.

Ефективність

Нові ідеї та технології забезпечують майбутнє компанії. Ось чому ми заохочуємо та підтримуємо атмосферу інновацій та майбутнього розвитку.

Ми ніколи не зупиняємось, оскільки продукт добре працює. Ми завжди шукаємо спосіб зробити так, щоб це працювало ще краще. Цей постійний пошук вдосконалення призвів до створення деяких найефективніших продуктів енергозбереження, доступних на ринку.

Лідерство

Встановіть орієнтир у наших стосунках із клієнтами.

Наш унікальний спосіб поводження з людьми, передбачення їх потреб та створення облігацій – цінна характеристика, що робить нашу присутність чудовою на будь-якому ринку.