Шановний клієнт!

Від імені корпорації WEG Equipamentos Eletricos SA, ми дякуємо Вам за Ваш вибір на користь наших високотехнологічних енергозберігаючих продуктів, призначених для вирішення Ваших завдань по оптимізації енерговитрат і вартості володіння машинним обладнанням, охорони навколишнього середовища, приведення Ваших технологічних процесів до найвищих стандартів управління безпекою на виробництві.

Програма сервісної технічної підтримки та технічного обслуговування електродвигунів розроблена для поетапного впровадження системи сервісного супроводу на підприємствах, клієнтів корпорації WEG і включає в себе чіткі пояснення про склад цієї системи, тимчасові терміни її виконання, змістовному наповненні всіх передбачуваних технічних курсів з технічного обслуговування електродвигунів для експлуатаційного персоналу .

Програма розрахована на безпосередню взаємодію на рівні адміністративної ланки підприємства – Клієнта Корпорації WEG з відповідальними фахівцями сертифікованого сервісного партнера WEG.

Ніщо у цій Програми не обмежують можливості Клієнта Корпорації WEG у винесенні пропозицій щодо її доповнення або розширення. Такі пропозиції тільки вітаються, і служать запорукою її дієвості та ефективності.

З найкращими побажаннями,
Керуючий Директор в СНД
Мущенко С.В.